Pekka P.E.K.K.A

Etiketler: , , , , , , , , ,

P.E.K.K.A
Oyun içerisinde kendisinden kimsenin ne olduğunu bilinmediğinden hep bahsedilen pekka, bizce robottur, öldüğü zaman çıkardığı sesten tutunda teslalara olan dayanıksızlığı, elektrik ile baş edememesi bizce robot olduğununun bir göstergesidir. Pekka,oyundaki en son açılan karakterdir ve üretim maliyeti bir hayli yükseltir.

Savunma Stratejisi
Pekka saldırılarına karşı geliştirilmiş teslaları, 3 set duvar arkasına yerleştirmeniz önerilir. 7. seviyede üretmenize izin verilen teslalar, 3 . seviyeye kadar yüksetilebilmektedir. Köy binanızı 8. seviyeye çıkarttığınızda teslalarınızı 6. seviyeye kadar yükseltmenize ve bir adet tesla daha yapmanıza izin verilir. Genelde diğer birimlere daha çok önem verilerek teslalar 2. plana bırakılır. Bu durumdan dolayı pekka saldırılarına maruz kalan köy sahipleri, köylerinin nasıl yerle bir olduklarını izlemekle yetinirler. Hatırlarma: Pekkalar yaylı tuzaklardan etkilenmezler.

Saldırı Stratejisi
Pekka ile saldırmak insana mutluluk verir. Sadece birkaç darbe ile birçok birimi yerle bir edebilir, duvarları aşmak için 3 kılıç darbesi yeterdir.

Oyun içerisinde kendisinden kimsenin ne olduğunu bilinmediğinden hep bahsedilen pekka, oyundaki en son açılan karakterdir..

0 yorum :

Yorum Gönder