İksir Deposu Elixir Storage

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

İKSIR DEPOSU
İksir depoları, iksir toplayıcıda biriken iksirleri ve savaşlarda alacağınız ganimet iksirleri depolamanızı sağlar. Bir iksir deposu son seviyeye kadar yükseltildiğinde en fazla 2.000.000 iksir depolayabilir. İksir depoları, diğer birimlerin aksine yükseltme işleminde işlevini kaybetmez.

İksir depolarını, köy binası seviyenize göre tam olarak yükselttiğinizde veya saldırganın köy binası sizin binanızdan 2 veya 3 kat yüksek olduğunda görsel açıdan depolar boş gibi görünebilir. Bu durum, saldırganın tüm iksirleri toplayıcılarda zannetmesine sebep olur. Sonradan iksirlerin depolarda olduğunu fark edecek olan saldırgan, depolara ulaşmak için yeterli askeri kalmamasına sebep olur.

Sizin köy binanız ile eşit olan bir saldırgana, ne kadar çok ganimetiniz olursa olsun, depo sayısı fark etmeksizin en fazla 198.000 iksir verebilir. Bu oyunun dengesi için belirlenmiş bir tavan ganimet değeridir. Peki en fazla bir savaştan bu kadar mı alabilirim diyenleri duyar gibiyiz :) Tabiki hayır, toplayıcılar dolu ve toplanmamış olduğunda, depolardaki ganimet hariç toplayıcıların tanesinden 75.000 iksir alabilirsiniz. Bir köyden en fazla alınabilecek ganimet değerini açıklayalım :)  (1.447.000 iksir) Ne kadar çekici duruyor değil mi?

0 yorum :

Yorum Gönder